PARTICIPANTI
Lista Participanti Halloween City Race

Nume Traseu Tara Oras Categorie Echipa Club Status
Antoci A Csabi Alexandru CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Speed runners Finalizat
Nagy Sarah CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Finalizat
Warner Hendrick CURSA COPIILOR - 200m RO Elyria M Finalizat
Warner Elias CURSA COPIILOR - 200m RO Elyria M Finalizat
Warner Luciana CURSA COPIILOR - 500m RO Elyria F Finalizat
Fota Inigo CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj-Napoca M CSM Cluj Finalizat
Fota Ellya CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj-Napoca F CSM Cluj Finalizat
Andrei Codrin Ionut CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Potor Cristian CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj-Napoca M Finalizat
Potor Delia CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj-Napoca F Finalizat
Novacescu Calin CURSA COPIILOR - 800m RO Bucuresti M Finalizat
Novacescu Alexandru CURSA COPIILOR - 800m RO Bucuresti M Finalizat
Lazau Raisa CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F Finalizat
Mot Cezar CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Barla Kevin CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Barla Anastasia CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Finalizat
Lebada Tiberiu Mihai CURSA COPIILOR - 800m RO Iasi M Finalizat
Lebada Costel Ciprian CURSA COPIILOR - 800m RO Iasi M Finalizat
Sebestyén Krisztián CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Oroszlan Beatrice CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca F Finalizat
Isai Leo CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Lupu Elena CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Menares -Toro Tudor-Luciano CURSA COPIILOR - 200m RO Brasov M Finalizat
Anderko Áron CURSA COPIILOR - 800m RO Santion M Finalizat
Ciul Victor CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu M Finalizat
Hunor Albert CURSA COPIILOR - 800m RO Ludus M CSS Ludus Finalizat
Blanka Levente CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus F Css Ludus Finalizat
Lupu Cristian CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Lupu Bogdan CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
McQueen Beattie Jazmin CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Beattie John CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Ömböli Zsófia CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus M CSS Ludus Finalizat
Kicsi Luca CURSA COPIILOR - 200m RO Bucuresti M Finalizat
Kozma Mátyás CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M ACS 3 Sport Finalizat
Haiduc Ania CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F Finalizat
András-Márk Herczeg CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus M CSS Ludus Finalizat
Kovacs Szofia CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus F CSS Ludus Finalizat
Andrei ?tefan CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov M Finalizat
Andrei Robert CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov M Finalizat
Baciu Vivian Melody CURSA COPIILOR - 200m RO Bucure?ti F Finalizat
Baciu Misha Evelin CURSA COPIILOR - 500m RO Bucure?ti F Finalizat
Kis Balazs CURSA COPIILOR - 800m RO Ludus M Css Ludus Finalizat
Kis Hanna CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus F CSS Ludus Finalizat
Moldovan Milan CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj-Napoca M Finalizat
Moldovan Bogdan CURSA CROSS - 10 KM RO Cluj-Napoca M Finalizat
Antoci Dániel CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M In Asteptare
Andrei Robert CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov M In Asteptare
Andrei ?tefan CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov M In Asteptare
Sandor Ecaterina CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Andrei Cezar George CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Anikó Izabella Domokos CURSA COPIILOR - 800m RO Ludu? F CSS LUDU? In Asteptare
Neag Siluan CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Neag Efrem CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Balazs Krisztian CURSA COPIILOR - 500m RO Marghita M In Asteptare
Pavaleanu Sofia Maria CURSA COPIILOR - 200m RO Piatra Neamt F In Asteptare
Pavaleanu Sebastian Andrei CURSA COPIILOR - 200m RO Piatra Neamt M In Asteptare
Ploae Maria CURSA COPIILOR - 800m RO Bucuresti F In Asteptare
Ploae Andrei CURSA COPIILOR - 500m RO Bucuresti M In Asteptare
Czeiner Doris CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F In Asteptare
Cotut David CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj M In Asteptare
Krisztián Sebestyén CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Opris Zsuzsa CURSA COPIILOR - 800m RO Ludu? F CSS Ludu? In Asteptare
Szép Máté Ádám CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus M CSS Ludus In Asteptare
Szép Jázmin Klaudia CURSA COPIILOR - 800m RO Ludus F In Asteptare
Czeiner Edwin CURSA COPIILOR - 200m RO oradea M In Asteptare
Balazs Peter CURSA COPIILOR - 500m RO Marghita M In Asteptare
Pusztai Andras CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Antoci Dániel CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M In Asteptare
Mitroi Ramon CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Rad Matei Cezar CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Balazs Arnold CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca M Finalizat
Balazs Imola CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca F Finalizat
Pop Iustin CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Beius M Finalizat
Kiss Vivien CURSA COPIILOR - 200m RO Ludus F Css Atletism Ludus In Asteptare
Ömböli Balázs CURSA COPIILOR - 800m RO Ludus M CSS Ludus In Asteptare
Daraban Ema-Beatrice CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F In Asteptare
Albert Levente CURSA CROSS - 10 KM RO Ludus M Ludus Finalizat
Csilla Emese Kovacs CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F xterra Finalizat
Eszter Anna Kovacs CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F xterra Finalizat
Istvan Kovacs CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M xterra Finalizat
Ciac Nicolae CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Zalau M Finalizat
Fora Cezar CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Fora Miriam CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Petrasca Gheorghe CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea M Finalizat
Petrasca Laura CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F In Asteptare
TATAR BARBURICEANU GHEORGHE CATALIN CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Speed Runners Oradea Finalizat
TATAR BARBURICEANU GEORGIANA ROXANA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F Speed Runners Oradea Finalizat
MECHERES ALEXANDRINA DORINA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F Speed Runners Oradea Finalizat
MECHERES VLAD GELU CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA M Speed Runners Oradea Finalizat
Truta Alina CURSA CROSS - 10 KM RO Bucuresti F Finalizat
Bradea Denis CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M In Asteptare
Bradea David CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M In Asteptare
Bradea Andrea CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Bradea Daniel CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Kincses Gabriela CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
TATAR BARBURICEANU NIKOLAS CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Speed Runners Oradea In Asteptare
Szász Dora CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Szász Kornel CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Szász Kristof CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Debreczeni Bence CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Cociorva Vasile CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cluj-Napoca M Run Like Hell Finalizat
Paladie Patrick Octavian CURSA COPIILOR - 200m RO Bacau M In Asteptare
Paladie Denis Andrei CURSA COPIILOR - 500m RO Bacau M In Asteptare
Paladie Cezar Constantin CURSA COPIILOR - 800m RO Bacau M In Asteptare
Buzan Ioana CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cluj-Napoca F - Finalizat
Matica Ramona CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Salonta F NSC SALONTA Finalizat
Isaila Antonia CURSA COPIILOR - 200m RO Salonta F NSC SALONTA In Asteptare
Molnar Andrea EVA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Podisoreanu Antonia CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Podisoreanu Lara CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Polgar Viktor CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Molnár Ádám CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Marghita M Finalizat
Pescaru David CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Szabo BENCE CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Neagoe Radu CURSA CROSS - 10 KM RO Uileacu de Munte M Creatopy Finalizat
Neagoe Boglarka-Melinda CURSA CROSS - 10 KM RO Uileacu de Munte F Finalizat
Neagoe Ingrid CURSA COPIILOR - 200m RO Uileacu de Munte F In Asteptare
Alexander Kylymnyk CURSA COPIILOR - 800m RO Bucharest M In Asteptare
Hopirca David CURSA COPIILOR - 800m RO Bistrita M Cristalis OPTIC Nasaud In Asteptare
Cioltea Bogdan CURSA CROSS - 10 KM RO Carei M Finalizat
Edina Edina CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M In Asteptare
Serban adrian Daniel Mihail CURSA COPIILOR - 200m RO Bistrita M Cristalis OPTIC Nasaud In Asteptare
Hopirca Serban-Adrian CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Bistrita M Cristalis OPTIC Nasaud Finalizat
Merca Maya Antonia CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Buda Albert CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Buda Armin CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj M In Asteptare
Uglean Crina CURSA CROSS - 10 KM RO Satu Mare F Finalizat
Durgheu Sara Maria CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Gitye Carolina CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Cojocaru Florin CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oracea M Finalizat
Morar Andrei CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Frim Ariana CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Cormos Petru Tudor CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Cormos Team In Asteptare
Cormos ?tefan Paul CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Cormos Team In Asteptare
Stoica Adrian CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M In Asteptare
Stoica Darius CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M In Asteptare
Tabirca Merediss CURSA CROSS - 10 KM RO Carei F Finalizat
Cermean Maria Nicoleta CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F In Asteptare
Lapis Ralph CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Schvarcz Dima CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Brisc Florentina CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Ave Bihor Finalizat
Szekely-Farkas Timea CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Ave Bihor Finalizat
Ardelean Alina CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Salonta F Ave Bihor Finalizat
Dume Florin CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Ave Bihor Finalizat
Patroc Adrian CURSA CROSS - 10 KM RO Sanmartin M Ave Bihor Finalizat
Szabolcs Santa CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cehu Silvaniei M Finalizat
Calamar Emma CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Calamar Anna CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F Finalizat
SECARA ROMANA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F Finalizat
SECARA NADIA ALEXANDRA CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
SECARA RAUL TEODOR CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA M Finalizat
Buda Armin CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj M Finalizat
Popescu Tudor CURSA COPIILOR - 200m RO Bucure?ti M Finalizat
Balogh Zsolt CURSA COPIILOR - 800m RO Ludus M Css Ludus Finalizat
Groze Stefania CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F Finalizat
Ilyes Beatrice CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj F Finalizat
Ignat Rares CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj-Napoca M Finalizat
Haida Izabela CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Finalizat
Cocsis Brigitta CURSA COPIILOR - 500m RO Ludu? F Css Ludus Finalizat
Szanto Daniel CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus M CSS LUDUS Finalizat
Szanto Janos CURSA COPIILOR - 800m RO Ludus M CSS LUDUS Finalizat
Kovacs Erik CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Georgescu Eduard CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Georgescu Luca CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Brisc Andrei CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Craciun Raul CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M CarCover Oradea Finalizat
Matrescu Prelipceanu Irina CURSA COPIILOR - 200m RO Bucure?ti F Finalizat
Vesa Maresi Casian Ovidiu CURSA COPIILOR - 200m RO ?imleu Silvaniei M Finalizat
Vesa Maresi Sebastian Tudor CURSA COPIILOR - 200m RO ?imleu Silvaniei M Finalizat
Andras Szanto CURSA COPIILOR - 200m RO Ludus M Finalizat
Truta Diana CURSA COPIILOR - 200m RO Bucuresti F Finalizat
Iova Daria Aniela CURSA COPIILOR - 800m RO ORADEA F Finalizat
Claudiu Iova CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
Hutiu Emma CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F Finalizat
Hutiu Vlad CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu M Finalizat
Hutiu Emma CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F Finalizat
Cermean Luca Cristian CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu M Finalizat
Tripe Vladimir CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Tibor Nagy CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea (Bihor) M Finalizat
Eva Barb CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj-Napoca F Barbi Finalizat
Lazie Daria -Andreea CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu F Finalizat
Blaga Razvan CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M - Finalizat
Szilagyi Jozsef CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Club Sportiv Carrefour Finalizat
Pap Akos CURSA COPIILOR - 800m RO Biharkeresztes M - Finalizat
Calomfirescu Radu CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Timisoara M Finalizat
POP DIANA MARIA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO VICTORIA F CHIMIA VICTORIA Finalizat
Korodi Ákos CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Székely -Farkas Míra CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Eco-Mountain Transylvania Finalizat
Nistor Raisa CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F Finalizat
Debrenti Melinda CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F Finalizat
Cazan Cristian CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Schiop Carmen CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Oradea F Qubiz Finalizat
Sovrea Adriana CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Oradea F Qubiz Finalizat
Nagy Daiana CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Oradea F Qubiz / Powerpuff girls Finalizat
Nicodin Ionut CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Pop Cosmin CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Kato Jozsef CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Murani Leontin CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Vlad Mesesan CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Csilik Eric CURSA COPIILOR - 500m RO Sânmartin M Finalizat
Mela Sofia CURSA COPIILOR - 800m RO Sânmartin F Finalizat
Mela Tudor CURSA COPIILOR - 800m RO Sânmartin M Finalizat
Bulzan Darius CURSA COPIILOR - 800m RO Sânmartin M Finalizat
Copil Radu CURSA COPIILOR - 800m RO Sânmartin M Finalizat
Crosnier de Bellaistre Noham-Fabian CURSA COPIILOR - 200m RO Bucuresti M Finalizat
Popus Cezar CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Popus Victoria CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F Finalizat
Popa Raul CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Popa David CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M Finalizat
Popa Mircea-Aurel CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M ACS 3Sport Finalizat
Paduraru Jeanina CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea F Finalizat
Ji?a Damian CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj-Napoca M EVERPRO In Asteptare
Redis Tania Mara CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu F In Asteptare
Ana Redis CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F In Asteptare
Ursulean Ivan CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cluj-Napoca M Finalizat
Feies David Dragos CURSA COPIILOR - 200m RO Sicula M In Asteptare
Feies Adela CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Sicula F Finalizat
Prodaniuc David CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Prodaniuc Maximilian CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Anastasia Cismas CURSA COPIILOR - 200m RO Beliu F In Asteptare
Arcip Eliza CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Timisoara F Teiu Runners Finalizat
Cormi Nicu Vlad CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Timisoara M Teiu Runners Finalizat
Farkas Csaba-Surda CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Debrecen M Finalizat
Seres Horia Alexandru CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Chis Ioana Raisa CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Mladin Andrei CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
lup eva teodora CURSA COPIILOR - 200m RO tagadau F In Asteptare
szebeni-lup maria stefania CURSA COPIILOR - 200m RO beliu F In Asteptare
Fabian Daniel CURSA COPIILOR - 500m RO Salonta M NSC salonta In Asteptare
Chide?a Filip Andrei CURSA COPIILOR - 200m RO BELIU M In Asteptare
Lazar Radu CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M ACS 3 Sport In Asteptare
Coita Adela Daciana CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Orbulov Sofia CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F ACS 3Sport In Asteptare
Szabó Márta CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Salonta F Finalizat
Podisoreanu Viorel CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Carrefour Finalizat
Oláh Anita CURSA CROSS - 10 KM RO Salonta F Finalizat
Feke Navid CURSA COPIILOR - 200m RO Salonta M In Asteptare
Hunyadi Konrad CURSA COPIILOR - 200m RO Salonta M In Asteptare
Grama Stelian Mihai CURSA COPIILOR - 800m RO Ineu M In Asteptare
Dume Antonia CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea F Finalizat
Popa Ioan Iulian CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Beius M Run for fan Finalizat
Popa Ibolya CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Beius F Run for fan Finalizat
Kurucz Florina Ioana CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Beius F Run for fan Finalizat
Kurucz ?tefania Emanuela CURSA COPIILOR - 200m RO Beius F Run for fan In Asteptare
Pleiner Dominic CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea M In Asteptare
Cristea Vlad CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cluj-Napoca M Finalizat
iertea Amiel CURSA COPIILOR - 200m RO ineu M In Asteptare
iertea Simona CURSA COPIILOR - 800m RO Ineu M In Asteptare
iertea David CURSA COPIILOR - 800m RO Ineu M In Asteptare
Dominik Sella CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Xterra Finalizat
Sebestyen Zsanett CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Csomos Csaba CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Salonta M Finalizat
Czebely Czebely CURSA CROSS - 10 KM RO Santana F Finalizat
Trip Violeta CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Speed Runners Finalizat
CIMPAN NICOLETA ALEXANDRINA CURSA CROSS - 10 KM RO SATU MARE F Finalizat
Cosma Tudor CURSA COPIILOR - 200m RO Beius M In Asteptare
BACALU DAMOC IULIAN CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Gal Alisia CURSA COPIILOR - 200m RO Beius F In Asteptare
Gal Alexandru CURSA COPIILOR - 200m RO Beius M In Asteptare
Süt? Fanni CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea F Finalizat
Iertea Amiel CURSA COPIILOR - 800m RO Ineu M In Asteptare
FABIAN TAMAS CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA M AVE BIHOR Finalizat
MANOLESCU ALEXA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F AVE BIHOR Finalizat
SZUTOR EVA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F AVE BIHOR Finalizat
Filip Marius CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Redis R?zvan Aris CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu M In Asteptare
Redis Tania Mara CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F In Asteptare
Szekely Erika CURSA CROSS - 10 KM RO Târgu L?pu? F A.C.S. Athletic Tg. L?pu? Finalizat
Cozma Ciprian CURSA CROSS - 10 KM RO Târgu L?pu? M Finalizat
Muntean Virgil CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Timi?oara M Teiu Runners Finalizat
Pescaru Dan CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
LORINCZ BELA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA M Finalizat
Haidu ADAM CURSA COPIILOR - 800m RO Oadea M Hajducii In Asteptare
Stef Raul CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Barb Paula CURSA CROSS - 10 KM RO Cluj F Finalizat
Stirbu Andrei CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Moldovan Andreea CURSA CROSS - 10 KM RO Bucuresti F Finalizat
Ji?a Daniel CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Cluj Napoca M EVERPRO Finalizat
Maria Unguras CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
OANA ILARIA UNGURAS CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
BRIANA MAIA PUSCAS CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
Rosenberg Maria CURSA CROSS - 10 KM RO Bucuresti F Finalizat
Junc Razvan CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO B?ile Felix M Finalizat
Junc Adrian CURSA CROSS - 10 KM RO B?ile Felix M Finalizat
Cormos Cosmin Petru CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Carrefour Team Finalizat
Kozma Kincs? CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea F ACS 3Sport Finalizat
Mierca Gina Raluca CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea F Speed Runners Finalizat
culiciu gelu CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Municipiul Oradea M speed runners Finalizat
Bente Dragos CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Denuta Marian CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Club sportiv Carrefour Finalizat
BOGDANDI IANIS ROBERT CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
MARK Haidu CURSA COPIILOR - 200m RO ORADEA M Hajducii Finalizat
Fort DARIA-ALINA CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F Finalizat
Sonea Ciprian CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea M Speed Runners Finalizat
Füleki Sándor Botond CURSA CROSS - 10 KM RO Dej M Finalizat
Lascu Ioana CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea F Finalizat
SAVULESCU DANIELA CURSA POPULARA - 5.5 KM RO SIBIU F Finalizat
Mese?an Andrei CURSA CROSS - 10 KM RO Zal?u M Finalizat
Negrutiu Vlad CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Stan Otojareri Zoe Maria CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov F Finalizat
Warner Lucas CURSA CROSS - 10 KM RO Sânmartin M Finalizat
Juhasz Csaba Tibor CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M ACS XTERRA Sport Bihor Finalizat
Hutiu Emma CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu F Finalizat
Ciul Alexandra CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Ineu F Finalizat
Lenz Fulko CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Berlin M Finalizat
Roland Péntek CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Kétegyháza M Finalizat
David Balog CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Mraz Vlad CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Toma Cosmin Alin CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Sangeorzan Cristina Melania CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea F Finalizat
Hutiu Diana CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Ineu F Finalizat
Bouyges Vinciane CURSA CROSS - 10 KM RO Satu Mare F Finalizat
laza alesia maria CURSA COPIILOR - 500m RO oradea F oradea Finalizat
Orban Eric Anthony CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Mustata Eduard-Gabriel CURSA COPIILOR - 500m RO Nojorid M Finalizat
Maghiari Kevin CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Sabau Alexandru CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Lazuran Daiana CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Finalizat
Attila Ferenczi CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Targu Mures M Finalizat
Voicu Maia CURSA COPIILOR - 500m RO Bucure?ti F Finalizat
Pop Ioan CURSA POPULARA - 5.5 KM RO ARAD M Finalizat
Grigore Eulolia CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca F Transylvania Sport Zone Finalizat
Szabo Marta Maria CURSA CROSS - 10 KM RO Biharkeresztes F Finalizat
Tarau Oana CURSA POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca F Finalizat
Szabolcs Ferenczi CURSA COPIILOR - 800m RO Targu Mures M Finalizat
Schvarcz Dima CURSA COPIILOR - 800m RO Oradea F In Asteptare
Nume Traseu Tara Oras Categorie Echipa Club Status
Redis R?zvan Aris CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu M In Asteptare
Gal Alexandru CURSA COPIILOR - 200m RO Beius M In Asteptare
Bente Dragos CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Warner Hendrick CURSA COPIILOR - 200m RO Elyria M Finalizat
Warner Elias CURSA COPIILOR - 200m RO Elyria M Finalizat
Andrei Codrin Ionut CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Potor Cristian CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj-Napoca M Finalizat
Potor Delia CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj-Napoca F Finalizat
Lazau Raisa CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F Finalizat
Mot Cezar CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Stan Otojareri Zoe Maria CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov F Finalizat
Lupu Elena CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Menares -Toro Tudor-Luciano CURSA COPIILOR - 200m RO Brasov M Finalizat
MARK Haidu CURSA COPIILOR - 200m RO ORADEA M Hajducii Finalizat
Ciul Victor CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu M Finalizat
Kicsi Luca CURSA COPIILOR - 200m RO Bucuresti M Finalizat
Haiduc Ania CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F Finalizat
Andrei ?tefan CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov M Finalizat
Andrei Robert CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov M Finalizat
Baciu Vivian Melody CURSA COPIILOR - 200m RO Bucure?ti F Finalizat
Andrei Robert CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov M In Asteptare
Andrei ?tefan CURSA COPIILOR - 200m RO Bra?ov M In Asteptare
Sandor Ecaterina CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Andrei Cezar George CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Neag Siluan CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Neag Efrem CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
BOGDANDI IANIS ROBERT CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Pavaleanu Sofia Maria CURSA COPIILOR - 200m RO Piatra Neamt F In Asteptare
Pavaleanu Sebastian Andrei CURSA COPIILOR - 200m RO Piatra Neamt M In Asteptare
Krisztián Sebestyén CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Czeiner Edwin CURSA COPIILOR - 200m RO oradea M In Asteptare
Rad Matei Cezar CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Kiss Vivien CURSA COPIILOR - 200m RO Ludus F Css Atletism Ludus In Asteptare
Fora Cezar CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
TATAR BARBURICEANU NIKOLAS CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Speed Runners Oradea In Asteptare
Szász Dora CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Paladie Patrick Octavian CURSA COPIILOR - 200m RO Bacau M In Asteptare
Isaila Antonia CURSA COPIILOR - 200m RO Salonta F NSC SALONTA In Asteptare
Szabo BENCE CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Neagoe Ingrid CURSA COPIILOR - 200m RO Uileacu de Munte F In Asteptare
Fort DARIA-ALINA CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F Finalizat
Buda Albert CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Durgheu Sara Maria CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Buda Armin CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj M In Asteptare
Merca Maya Antonia CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Serban adrian Daniel Mihail CURSA COPIILOR - 200m RO Bistrita M Cristalis OPTIC Nasaud In Asteptare
Gitye Carolina CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Morar Andrei CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Frim Ariana CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F In Asteptare
Cormos Petru Tudor CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Cormos Team In Asteptare
Cormos ?tefan Paul CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Cormos Team In Asteptare
Lapis Ralph CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Schvarcz Dima CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Popescu Tudor CURSA COPIILOR - 200m RO Bucure?ti M Finalizat
Ilyes Beatrice CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj F Finalizat
Ignat Rares CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj-Napoca M Finalizat
Matrescu Prelipceanu Irina CURSA COPIILOR - 200m RO Bucure?ti F Finalizat
Vesa Maresi Casian Ovidiu CURSA COPIILOR - 200m RO ?imleu Silvaniei M Finalizat
Vesa Maresi Sebastian Tudor CURSA COPIILOR - 200m RO ?imleu Silvaniei M Finalizat
Andras Szanto CURSA COPIILOR - 200m RO Ludus M Finalizat
Truta Diana CURSA COPIILOR - 200m RO Bucuresti F Finalizat
Eva Barb CURSA COPIILOR - 200m RO Cluj-Napoca F Barbi Finalizat
Lazie Daria -Andreea CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu F Finalizat
Tripe Vladimir CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Korodi Ákos CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Crosnier de Bellaistre Noham-Fabian CURSA COPIILOR - 200m RO Bucuresti M Finalizat
Popus Cezar CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M Finalizat
Popus Victoria CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea F Finalizat
Redis Tania Mara CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu F In Asteptare
Feies David Dragos CURSA COPIILOR - 200m RO Sicula M In Asteptare
Prodaniuc David CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Prodaniuc Maximilian CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
Anastasia Cismas CURSA COPIILOR - 200m RO Beliu F In Asteptare
Seres Horia Alexandru CURSA COPIILOR - 200m RO Oradea M In Asteptare
lup eva teodora CURSA COPIILOR - 200m RO tagadau F In Asteptare
szebeni-lup maria stefania CURSA COPIILOR - 200m RO beliu F In Asteptare
Chide?a Filip Andrei CURSA COPIILOR - 200m RO BELIU M In Asteptare
Feke Navid CURSA COPIILOR - 200m RO Salonta M In Asteptare
Hunyadi Konrad CURSA COPIILOR - 200m RO Salonta M In Asteptare
Kurucz ?tefania Emanuela CURSA COPIILOR - 200m RO Beius F Run for fan In Asteptare
iertea Amiel CURSA COPIILOR - 200m RO ineu M In Asteptare
Cosma Tudor CURSA COPIILOR - 200m RO Beius M In Asteptare
Gal Alisia CURSA COPIILOR - 200m RO Beius F In Asteptare
Hutiu Emma CURSA COPIILOR - 200m RO Ineu F Finalizat
Nume Traseu Tara Oras Categorie Echipa Club Status
Redis Tania Mara CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F In Asteptare
Fota Inigo CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj-Napoca M CSM Cluj Finalizat
Nagy Sarah CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Finalizat
Warner Luciana CURSA COPIILOR - 500m RO Elyria F Finalizat
Fota Ellya CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj-Napoca F CSM Cluj Finalizat
Barla Kevin CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Barla Anastasia CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Finalizat
Opris Zsuzsa CURSA COPIILOR - 500m RO Ludu? F trash
Sebestyén Krisztián CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Isai Leo CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Blanka Levente CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus F Css Ludus Finalizat
Lupu Cristian CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Lupu Bogdan CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Ömböli Zsófia CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus M CSS Ludus Finalizat
András-Márk Herczeg CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus M CSS Ludus Finalizat
Kovacs Szofia CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus F CSS Ludus Finalizat
Baciu Misha Evelin CURSA COPIILOR - 500m RO Bucure?ti F Finalizat
Kis Hanna CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus F CSS Ludus Finalizat
Moldovan Milan CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj-Napoca M Finalizat
Balazs Krisztian CURSA COPIILOR - 500m RO Marghita M In Asteptare
Ploae Andrei CURSA COPIILOR - 500m RO Bucuresti M In Asteptare
Cotut David CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj M In Asteptare
Szép Máté Ádám CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus M CSS Ludus In Asteptare
Balazs Peter CURSA COPIILOR - 500m RO Marghita M In Asteptare
Fora Miriam CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Szász Kornel CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Szász Kristof CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Debreczeni Bence CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Maria Unguras CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
Paladie Denis Andrei CURSA COPIILOR - 500m RO Bacau M In Asteptare
Podisoreanu Antonia CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Podisoreanu Lara CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Polgar Viktor CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Pescaru David CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Cermean Maria Nicoleta CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F In Asteptare
Calamar Emma CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Buda Armin CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj M Finalizat
SECARA NADIA ALEXANDRA CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
SECARA RAUL TEODOR CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA M Finalizat
Haida Izabela CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Finalizat
Cocsis Brigitta CURSA COPIILOR - 500m RO Ludu? F Css Ludus Finalizat
Szanto Daniel CURSA COPIILOR - 500m RO Ludus M CSS LUDUS Finalizat
Georgescu Eduard CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Kovacs Erik CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Georgescu Luca CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Brisc Andrei CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Claudiu Iova CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
Hutiu Vlad CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu M Finalizat
Hutiu Emma CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F Finalizat
Cermean Luca Cristian CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu M Finalizat
Székely -Farkas Míra CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Eco-Mountain Transylvania Finalizat
Csilik Eric CURSA COPIILOR - 500m RO Sânmartin M Finalizat
Popa Raul CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Ji?a Damian CURSA COPIILOR - 500m RO Cluj-Napoca M EVERPRO In Asteptare
Ana Redis CURSA COPIILOR - 500m RO Ineu F In Asteptare
Chis Ioana Raisa CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
Mladin Andrei CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M In Asteptare
Fabian Daniel CURSA COPIILOR - 500m RO Salonta M NSC salonta In Asteptare
Lazar Radu CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M ACS 3 Sport In Asteptare
Coita Adela Daciana CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F In Asteptare
OANA ILARIA UNGURAS CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
BRIANA MAIA PUSCAS CURSA COPIILOR - 500m RO ORADEA F Finalizat
Voicu Maia CURSA COPIILOR - 500m RO Bucure?ti F Finalizat
Mraz Vlad CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Maghiari Kevin CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
laza alesia maria CURSA COPIILOR - 500m RO oradea F oradea Finalizat
Orban Eric Anthony CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Mustata Eduard-Gabriel CURSA COPIILOR - 500m RO Nojorid M Finalizat
Lazuran Daiana CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea F Finalizat
Sabau Alexandru CURSA COPIILOR - 500m RO Oradea M Finalizat
Nume Traseu Tara Oras Categorie Echipa Club Status
Haidu ADAM CURSA COPIILOR – 800m RO Oadea M Hajducii In Asteptare
Iertea Amiel CURSA COPIILOR – 800m RO Ineu M In Asteptare
Novacescu Calin CURSA COPIILOR – 800m RO Bucuresti M Finalizat
Novacescu Alexandru CURSA COPIILOR – 800m RO Bucuresti M Finalizat
Lebada Tiberiu Mihai CURSA COPIILOR – 800m RO Iasi M Finalizat
Anderko Áron CURSA COPIILOR – 800m RO Santion M Finalizat
Hunor Albert CURSA COPIILOR – 800m RO Ludus M CSS Ludus Finalizat
Kozma Mátyás CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M ACS 3 Sport Finalizat
Kis Balazs CURSA COPIILOR – 800m RO Ludus M Css Ludus Finalizat
Antoci Dániel CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M In Asteptare
Anikó Izabella Domokos CURSA COPIILOR – 800m RO Ludu? F CSS LUDU? In Asteptare
Ploae Maria CURSA COPIILOR – 800m RO Bucuresti F In Asteptare
Antoci Dániel CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M In Asteptare
Czeiner Doris CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea F In Asteptare
Opris Zsuzsa CURSA COPIILOR – 800m RO Ludu? F CSS Ludu? In Asteptare
Szép Jázmin Klaudia CURSA COPIILOR – 800m RO Ludus F In Asteptare
Ömböli Balázs CURSA COPIILOR – 800m RO Ludus M CSS Ludus In Asteptare
Daraban Ema-Beatrice CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea F In Asteptare
Petrasca Laura CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea F In Asteptare
Bradea Denis CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M In Asteptare
Bradea David CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M In Asteptare
Paladie Cezar Constantin CURSA COPIILOR – 800m RO Bacau M In Asteptare
Alexander Kylymnyk CURSA COPIILOR – 800m RO Bucharest M In Asteptare
Hopirca David CURSA COPIILOR – 800m RO Bistrita M Cristalis OPTIC Nasaud In Asteptare
Edina Edina CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M In Asteptare
Stoica Adrian CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M In Asteptare
Stoica Darius CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M In Asteptare
Calamar Anna CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea F Finalizat
Balogh Zsolt CURSA COPIILOR – 800m RO Ludus M Css Ludus Finalizat
Groze Stefania CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea F Finalizat
Szanto Janos CURSA COPIILOR – 800m RO Ludus M CSS LUDUS Finalizat
Iova Daria Aniela CURSA COPIILOR – 800m RO ORADEA F Finalizat
Pap Akos CURSA COPIILOR – 800m RO Biharkeresztes M - Finalizat
Nistor Raisa CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea F Finalizat
Debrenti Melinda CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea F Finalizat
Mela Sofia CURSA COPIILOR – 800m RO Sânmartin F Finalizat
Mela Tudor CURSA COPIILOR – 800m RO Sânmartin M Finalizat
Bulzan Darius CURSA COPIILOR – 800m RO Sânmartin M Finalizat
Copil Radu CURSA COPIILOR – 800m RO Sânmartin M Finalizat
Popa David CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M Finalizat
Orbulov Sofia CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea F ACS 3Sport In Asteptare
Grama Stelian Mihai CURSA COPIILOR – 800m RO Ineu M In Asteptare
Pleiner Dominic CURSA COPIILOR – 800m RO Oradea M In Asteptare
iertea Simona CURSA COPIILOR – 800m RO Ineu M In Asteptare
iertea David CURSA COPIILOR – 800m RO Ineu M In Asteptare
Szabolcs Ferenczi CURSA COPIILOR – 800m RO Targu Mures M Finalizat
Nume Traseu Tara Oras Categorie Echipa Club Status
LORINCZ BELA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA M Finalizat
Pescaru Dan POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Filip Marius POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
FABIAN TAMAS POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA M AVE BIHOR Finalizat
MANOLESCU ALEXA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F AVE BIHOR Finalizat
SZUTOR EVA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F AVE BIHOR Finalizat
Antoci A Csabi Alexandru POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Speed runners Finalizat
Denuta Marian POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Club sportiv Carrefour Finalizat
Oroszlan Beatrice POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca F Finalizat
McQueen Beattie Jazmin POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Beattie John POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
SAVULESCU DANIELA POPULARA - 5.5 KM RO SIBIU F Finalizat
Negrutiu Vlad POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Mitroi Ramon POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Balazs Arnold POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca M Finalizat
Balazs Imola POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca F Finalizat
Csilla Emese Kovacs POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F xterra Finalizat
Eszter Anna Kovacs POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F xterra Finalizat
Istvan Kovacs POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M xterra Finalizat
TATAR BARBURICEANU GHEORGHE CATALIN POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Speed Runners Oradea Finalizat
TATAR BARBURICEANU GEORGIANA ROXANA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F Speed Runners Oradea Finalizat
MECHERES ALEXANDRINA DORINA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F Speed Runners Oradea Finalizat
MECHERES VLAD GELU POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA M Speed Runners Oradea Finalizat
Bradea Andrea POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Bradea Daniel POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Kincses Gabriela POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Molnar Andrea EVA POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Molnár Ádám POPULARA - 5.5 KM RO Marghita M Finalizat
Hopirca Serban-Adrian POPULARA - 5.5 KM RO Bistrita M Cristalis OPTIC Nasaud Finalizat
Cojocaru Florin POPULARA - 5.5 KM RO Oracea M Finalizat
Brisc Florentina POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Ave Bihor Finalizat
Szekely-Farkas Timea POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Ave Bihor Finalizat
Ardelean Alina POPULARA - 5.5 KM RO Salonta F Ave Bihor Finalizat
SECARA ROMANA POPULARA - 5.5 KM RO ORADEA F Finalizat
Craciun Raul POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M CarCover Oradea Finalizat
POP DIANA MARIA POPULARA - 5.5 KM RO VICTORIA F CHIMIA VICTORIA Finalizat
Blaga Razvan POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M - Finalizat
Szilagyi Jozsef POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Club Sportiv Carrefour Finalizat
Calomfirescu Radu POPULARA - 5.5 KM RO Timisoara M Finalizat
Pop Cosmin POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Murani Leontin POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Popa Mircea-Aurel POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M ACS 3Sport Finalizat
Feies Adela POPULARA - 5.5 KM RO Sicula F Finalizat
Szabó Márta POPULARA - 5.5 KM RO Salonta F Finalizat
Podisoreanu Viorel POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Carrefour Finalizat
Popa Ioan Iulian POPULARA - 5.5 KM RO Beius M Run for fan Finalizat
Popa Ibolya POPULARA - 5.5 KM RO Beius F Run for fan Finalizat
Kurucz Florina Ioana POPULARA - 5.5 KM RO Beius F Run for fan Finalizat
Sebestyen Zsanett POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Finalizat
Trip Violeta POPULARA - 5.5 KM RO Oradea F Speed Runners Finalizat
BACALU DAMOC IULIAN POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Finalizat
Ji?a Daniel POPULARA - 5.5 KM RO Cluj Napoca M EVERPRO Finalizat
Cormos Cosmin Petru POPULARA - 5.5 KM RO Oradea M Carrefour Team Finalizat
Ciul Alexandra POPULARA - 5.5 KM RO Ineu F Finalizat
Hutiu Diana POPULARA - 5.5 KM RO Ineu F Finalizat
Pop Ioan POPULARA - 5.5 KM RO ARAD M Finalizat
Grigore Eulolia POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca F Transylvania Sport Zone Finalizat
Tarau Oana POPULARA - 5.5 KM RO Cluj-Napoca F Finalizat
Nume Traseu Tara Oras Categorie Echipa Club Status
Muntean Virgil CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Timi?oara M Teiu Runners Finalizat
Schiop Carmen CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Oradea F Qubiz Finalizat
Sovrea Adriana CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Oradea F Qubiz Finalizat
Nagy Daiana CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Oradea F Qubiz / Powerpuff girls Finalizat
Arcip Eliza CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Timisoara F Teiu Runners Finalizat
Cormi Nicu Vlad CURSA Pe ECHIPE - 7 KM RO Timisoara M Teiu Runners Finalizat
Nume Traseu Tara Oras Categorie Echipa Club Status
Cozma Ciprian CURSA CROSS - 10 KM RO Târgu L?pu? M Finalizat
Szekely Erika CURSA CROSS - 10 KM RO Târgu L?pu? F A.C.S. Athletic Tg. L?pu? Finalizat
Warner Lucas CURSA CROSS - 10 KM RO Sânmartin M Finalizat
Moldovan Bogdan CURSA CROSS - 10 KM RO Cluj-Napoca M Finalizat
Füleki Sándor Botond CURSA CROSS - 10 KM RO Dej M Finalizat
Mese?an Andrei CURSA CROSS - 10 KM RO Zal?u M Finalizat
Pusztai Andras CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Albert Levente CURSA CROSS - 10 KM RO Ludus M Ludus Finalizat
Truta Alina CURSA CROSS - 10 KM RO Bucuresti F Finalizat
Mierca Gina Raluca CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea F Speed Runners Finalizat
Uglean Crina CURSA CROSS - 10 KM RO Satu Mare F Finalizat
Neagoe Radu CURSA CROSS - 10 KM RO Uileacu de Munte M Creatopy Finalizat
Neagoe Boglarka-Melinda CURSA CROSS - 10 KM RO Uileacu de Munte F Finalizat
Cioltea Bogdan CURSA CROSS - 10 KM RO Carei M Finalizat
Tabirca Merediss CURSA CROSS - 10 KM RO Carei F Finalizat
Dume Florin CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Ave Bihor Finalizat
Patroc Adrian CURSA CROSS - 10 KM RO Sanmartin M Ave Bihor Finalizat
Tibor Nagy CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea (Bihor) M Finalizat
Cazan Cristian CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Nicodin Ionut CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Kato Jozsef CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Vlad Mesesan CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Qubiz Finalizat
Paduraru Jeanina CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea F Finalizat
Oláh Anita CURSA CROSS - 10 KM RO Salonta F Finalizat
Dume Antonia CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea F Finalizat
Dominik Sella CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Xterra Finalizat
Czebely Czebely CURSA CROSS - 10 KM RO Santana F Finalizat
CIMPAN NICOLETA ALEXANDRINA CURSA CROSS - 10 KM RO SATU MARE F Finalizat
Stef Raul CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Barb Paula CURSA CROSS - 10 KM RO Cluj F Finalizat
Stirbu Andrei CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Moldovan Andreea CURSA CROSS - 10 KM RO Bucuresti F Finalizat
Rosenberg Maria CURSA CROSS - 10 KM RO Bucuresti F Finalizat
Junc Adrian CURSA CROSS - 10 KM RO B?ile Felix M Finalizat
Juhasz Csaba Tibor CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M ACS XTERRA Sport Bihor Finalizat
David Balog CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Toma Cosmin Alin CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea M Finalizat
Sangeorzan Cristina Melania CURSA CROSS - 10 KM RO Oradea F Finalizat
Bouyges Vinciane CURSA CROSS - 10 KM RO Satu Mare F Finalizat
Szabo Marta Maria CURSA CROSS - 10 KM RO Biharkeresztes F Finalizat
Nume Traseu Tara Oras Categorie Echipa Club Status
Sonea Ciprian CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea M Speed Runners Finalizat
Süt? Fanni CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea F Finalizat
culiciu gelu CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Municipiul Oradea M speed runners Finalizat
Lascu Ioana CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea F Finalizat
Pop Iustin CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Beius M Finalizat
Ciac Nicolae CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Zalau M Finalizat
Petrasca Gheorghe CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea M Finalizat
Buzan Ioana CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cluj-Napoca F - Finalizat
Matica Ramona CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Salonta F NSC SALONTA Finalizat
Szabolcs Santa CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cehu Silvaniei M Finalizat
Ursulean Ivan CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cluj-Napoca M Finalizat
Farkas Csaba-Surda CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Debrecen M Finalizat
Cristea Vlad CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cluj-Napoca M Finalizat
Csomos Csaba CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Salonta M Finalizat
Cociorva Vasile CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Cluj-Napoca M Run Like Hell Finalizat
Junc Razvan CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO B?ile Felix M Finalizat
Kozma Kincs? CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Oradea F ACS 3Sport Finalizat
Lenz Fulko CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Berlin M Finalizat
Roland Péntek CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Kétegyháza M Finalizat
Attila Ferenczi CURSA SEMIMARATON - 21 KM RO Targu Mures M Finalizat


ATENȚIE!
Taxa de participare trebuie achitată În maxim 3 zile lucrătoare de la data Înscrierii online! Neplata taxei de inscriere duce automat la anularea Înregistrării.
Înscrierile se validează periodic, manual, dacă achitați prin virament bancar. Doar plățile online prin EuPlatesc.ro se validează automat.
Vă rugăm să aveți răbdare. Vă mulțumim!
Pentru întrebări legate de înscriere vă rugăm să trimiteți email la: contact@halloweencityrace.ro